17 September 2010

bathroom (L)

Palette Bianco 30x60cm 
Palette Bianco Inserto A, B, C, D 30x60cm
Farbi Bianco 33,3x33,3cm

3 comments:

 1. Witam serdecznie:) o jak sie cieszę że..jestem pierwsza:) bardzo mi sie u Pani podoba..przez przypadek przeczytałam ze..mieszka Pani nad Sanem:) a ja..pochodzę z Przemyśla:) ostatnie pieć lat mieszkam w Krakowie i juz tak pozostanie. Jestem plastyczką,na obecnym etapie zajmuje sie ceramika,mam corcie, aktorke, moze Majka serial jest Pani znany:):):)dla naszego dziecka przewrocilismy nasz Świat do gory nogami,ale warto było:):)Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do mnie,krajankę:):0:):)

  ReplyDelete
 2. Dodam jeszcze..ze bardzo mi sie podobaja Pani prace i..czuję sie tu świetnie!

  ReplyDelete
 3. Dziękuję, naprawdę przyjemnie przeczytać dziś takie słowa. Bardzo mi miło :o)
  Mieszkam tuż pod Przemyślem, po drugiej stronie Sanu od Wilcza. Już 10 lat, wcześniej mieszkałam w Krakowie. Zatem my obie to tak troszkę na odwrót ;o)
  "Majka" to jedyny serial, który znam (nie oglądam, ale wiem o który chodzi), ponieważ co i rusz ktoś mi mówi, że moja córeczka Amelia podobna jest do serialowej "Majki". Nie pytam o szczegóły, jeśli Pani będzie miała ochotę, proszę mi o tym opowiedzieć.
  Hm... co do dalszego rozwoju naszych dzieci, i ja jestem przygotowana na takie życiowe zwroty.

  I coś bardzo ważnego... ja chyba kiedyś trafiłam na Panią, na blogu, w internecie... zaraz to sprawdzę. Coś mi się kojarzy :o)

  Życzę Pani DUŻO zdrowia.
  Do zobaczenia :o)

  ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails