30 January 2011

catch a ray of sunshineTo był bardzo pracowity tydzień, ani chwili dla siebie, jedynie dziś udało mi się znaleźć pół godziny, by złapać zachodzące słońce. Weekendu nie było i z tego co widzę, nie będzie przez kolejne trzy tygodnie. Łapię światło tylko do zdjęć i nie narzekam na jego brak. Ale chyba jestem uprzywilejowana, bo tworząc w wirtualnej przestrzeni jestem w stanie uwierzyć we wszystko, co się tam znajduje... np. w światło letniego dnia wpadające do wnętrza przez okna. Chciałoby się napisać o ludziach... o tym co potrafią wymyślić, jak zniszczyć jeden drugiego, ale... po co. Hm... to nie ma najmniejszego sensu. Może tylko zaapeluję w przestrzeń... szanujmy pracę innych ludzi. I zastanówmy się, czy sami zrobilibyśmy to, czego oczekujemy od innych. Co damy od siebie temu komuś. Często nie ma z naszej strony nawet słowa "dziękuję". Hm... A tak ogólnie - jest dobrze.
19 comments:

 1. Prekrasne fotografije, sjene, boje... divno!
  Lijep pozdrav.

  ReplyDelete
 2. Tak ogólnie : jest g.......e ,Doroto miła.Z tym "dziękuję" to jest tak,że zależy kiedy: chodzić i dziękować,że się oddycha?,,,proszę Cię ....A u mnie wpisy "made in black" będą i basta :)Ale oczywiście u Ciebie jak "made in heaven"....;)

  ReplyDelete
 3. Sprzedalam ten zestaw wypoczynkowy! Dzisiaj! I wiesz co...ten pokoj cholernie nabyl piekna przez ta pustke. Czuje ze lepiej mi sie jakos oddycha bo ich nie ma... Nie kupuje nic, wystarczy ten tapczan pomaranczowy dla gosci... Jakos mi nagle przyszlo na styl azjatycki siedzenia na ziemi na poduchach.
  :-)))

  ReplyDelete
 4. Joanno, no i co z tego, że jest "gównianie", co mi to da, że będę się zadręczać. Ale mam jako człowiek taki instrument jak wolną wolę. Mam prawo czuć się tak jak chcę, mówić i myśleć co chcę. Mieszkać w takim kraju, w którym wolno mieć wolną wolę. Mogę się spalić na stadionie jak Siwiec... tylko, co to da? Co to zmieni? Dlatego mam wszystko w dupie i żyję własnym życiem i nie pozwalam sobie wejść na głowę, a jeśli ktoś chce mi wejść... to... się wycofuję i mnie nie ma. Unik też metoda, byle skuteczna. Zawsze jesteś mile widziana w "moim niebie". A co do dziękowania... mam dość być Caritasem. I ktoś, kto do tej pory nie zrozumiał, to niech zrozumie, że komputer za mnie nic nie robi, a ja nie wytrzepuję projektów z rękawa... za frajer, bo też muszę wykarmić rodzinę. Ostatni rok był bogaty w nieuczciwych klientów. No i mam dość! I tyle!

  :o) uśmiech dla Ciebie

  ReplyDelete
 5. Asiu, świetnie, że udało Ci się go sprzedać. Ja mam chwile wahania - od totalnego minimalizmu do baroku... na szczęście nie mam czasu by cokolwiek ruszyć. W końcu szewc bez butów chodzi. Trzymaj się zdrowo :o)

  ReplyDelete
 6. Po prostu TOTALNIE/GENERALNIE/MAKSYMALNIE/NIEZAPRZECZALNIE masz rację,Doroto !!!!!!Ale jak ktoś :x ma BPD :x ,to też wybrał i ma swoje i za swoje :x,a ja Ciebie broń Boże do niczego nie nakłaniam -jasne:wolna wola i rozum :O.A ci klienci - pewnie taki nowobogacki chłam :O.

  ReplyDelete
 7. A uczniowie :) , co z uczniami,którzy mogą Cię czytać ;)

  ReplyDelete
 8. Nie, nie nowobogacki chłam. Różni. Jak widzisz jeszcze do tej pory pary z ust nie pisnęłam, ale zbiera się we mnie... i coś czuję, że jak wybuchnę, to... A uczniowie, niech lepiej śpią, bo im jutro sprawdzian zrobię ze sztuki Renesansu... znaczy dziś :o)

  ReplyDelete
 9. He he,Ty mściwa belferko ;)

  ReplyDelete
 10. Thanks Dorota .....really needed a ray of sunshine :)

  Love ya

  ReplyDelete
 11. मेरे दोस्त पहले एक सप्ताह से भारत वापस आ गया.
  वे नई दिल्ली में थे.
  आप अपनी तरह के शब्दों के लिए धन्यवाद.
  चुम्बन

  ReplyDelete
 12. Joanno... hehehe... jaka mściwa, jaka mściwa? J tak "dobra", "łagodna", "spokojna" belferka jestem. I to tylko w jakimś procencie belferka. Ale dziś zaczyna się belfrowanie Amelii - koniec ferii.

  ReplyDelete
 13. Suas imagens de hoje me encantam, Dorota querida!
  Your images today enchant me, dear Dorota!
  Seus olhos podem ver coisas lindas!!
  Your eyes catch the best moments!
  LOve! Bela

  ReplyDelete
 14. Też lubię fotki robione przy zachodzącym słońcu. Kontury robią się bardziej miękkie,bardziej łagodne. Lubię to widoczne, rozbrajające "ciepło" tego światła.

  Pozdrowienia od podczytującej
  Tomaszowa:)

  ReplyDelete
 15. Dobry wieczor Pani Dorotko.
  Uwielbiam klimaty jak na tych uroczych zdjeciach:)Romantyczne i pelne ciepla.
  Pozdrawiam serdecznie i sciskam mocno:)
  Ewa

  ReplyDelete
 16. Miła Tomaszowo :o)
  a już szczególnie kiedy za oknami jabłoniowy sad, którego cienie tańczą na drewnianej podłodze wnętrza i zapach chłodnych piwonii... :o)

  ReplyDelete
 17. Pani Ewo, serdecznie pozdrawiam. Myślę o Pani szafie, myślę o dekorach, które można byłoby zastosować. Sama szukam takich tu... tylko z tego co znalazłam do tej pory, jak dla mnie są one zbyt toporne. Pamiętam o sklepie w Jarosławiu :o)

  ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails