05 January 2011

Zima oczami Bruegel`a

Grzeczny "pościk" w czas karnawału z myślą o Joannie... i w odpowiedzi na jej gęby, znaczy Bosch`a ;o) Nie ma dla mnie zimy bez tych zamarzniętych oczek, stawików, jeziorek Bruegel`owskich, bez tych koronek drzew, rozsypanych po obrazie czarnych ptaszków, stalowego nieba i bielutkich, wytrawionych plam. Stara już jestem, a ciągle w ten czas ferie mi w głowie. A te tuż tuż. Amelia na moje szczęście dziś w teatrze. Zatem po pracy nie czeka na mnie stos jej podręczników i zeszytów, tylko kolejna książka Murakami`ego. A jutro... jutro nic nie musimy. Nie mogę otrząsnąć się ze świąt. Hm... nawet nie muszę. Jutro grekokatolicka i prawosławna Wigilia. Połowa Markowej rodziny zaczyna jutro święta. Dlaczego nie dołączyć? :o) Nie mogę normalnie wrócić do pracy... bo mi komputer do góry nogami przewrócono - już tradycyjnie. Wszystkie ustawienia, zakładki, ścieżki zasypał śnieg. Ech... dobrze, że wcześniej wyeksportowałam je w przestrzeń międzyplanetarną.

Pytanie dnia: Dlaczego ludzie nie latają już na Księżyc?6 comments:

 1. beautiful landscapes Dorota ....

  ReplyDelete
 2. Beautiful Dorota!!!
  xoxo, Zondra Art

  ReplyDelete
 3. Boże,Doroto miła......"....z myślą o Joannie...."! :)LUDZIEEEEE!!!Nie dosyć,że ZDOLNA,że PIĘKNA ( nie kokietuj,proszę swoją rzekomą starością,Doroto grzeszysz:O ),MAGICZNA,PŁODNA-twórczo:),wiadomo:WYKSZTAŁCONA,kotu (sic!) się poświęcająca,to jeszcze hojna (Bruegel z myślą:)),i DOBRZE WYCHOWANA!!!!!Ona ".....ma w poważaniu..."!- bo ja,cham jeden to w dupie mam ewentualnie,a Ona tak pięknie!Czy INTERIOR of SOUL istnieje naprawdę.....Doroto-jakieś niedzisiejsześ zjawiskoś jest :)

  ReplyDelete
 4. Hehehe... skoro mówię że stara jestem to jestem. Kto ma to wiedzieć lepiej :o) A ewidentny dowód mojej STAROŚCI, że swatką zostałam. Myślisz, że nie chciałabym napisać, że wszystko mam w dupie? Bardzo bym chciała. A jeśli to jakiś mój uczeń przeczyta? ;o) Eeee... mam to w dupie :o)

  ReplyDelete
 5. Draga Zondra, dobrodošli u Novu Godinu.
  Želim Vam dobro zdravlje i snagu da ispune svoje snove.
  Hvala :o)

  Dorota

  ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails