03 April 2011

kartka z kalendarza8 comments:

 1. Great shots!
  Happy new week Dorota:)

  ReplyDelete
 2. Wow!
  First pic is simply breathtaking!
  Hug & Kisses, dear Dorota.

  ReplyDelete
 3. Tylko z jednego miejsca na Pogórzu są takie widoki, trawy smagane wiatrem i ta samotna grusza. Śliczne jest zdjęcie z pięknymi dziewczynami i szalem furkoczącym na wietrze, z tej czereśni jedliśmy słodkie owoce, kiedy szliśmy rajdem świętojańskim z Bryliniec do naszej chatki, trącasz delikatnie struny mojej tęsknoty do tego miejsca,
  jeszcze chwileczkę. Nawet pożółkłe trawy mają swój urok, serdeczności ślę.

  ReplyDelete
 4. Elisabetta, questo è il mio ombelico del mondo ;o)

  ReplyDelete
 5. Mario, tak naprawdę myślałam, że Ciebie spotkam. Spoglądałam w Twoją stronę. Szliśmy od Rybotycz, pierwszy raz tamtędy. Po drodze spotkaliśmy Jana Łuczaka, który swoim autem wspinał się w górę. Bardzo miły człowiek. Zapraszał nas do siebie, jak będziemy wracać. Żalił się, że wypuścił psy, bo bardzo chciały pobiegać i od kilku dni ich szuka. Przypuszczał, że może wpadły we wnyki... ale gdybyśmy je widzieli... a im wyżej się wspinaliśmy wiatr coraz mocniej nas chłostał. Opowiedziałam Amelii legendę o władyce, to potem na górze pytała, czy można zejść inną drogą, byleby nie przechodzić koło Horbyska ;o) Wypatrywałam Grabnika, czy może 6 i 7 zdjęcie to... ? Zrobiłam je na odcinku od rozstaju dróg do Horbyska, po lewej od szlaku. Mam wiele pytań... bardzo chciałabym tam wrócić, teraz jest otwarta przestrzeń, widać na przestrzał, ale zaraz jak rozwiną się listki, wszystko zatonie w zieleni. Pozdrawiam Cię Mario.

  ReplyDelete
 6. Jaka szczęśliwa czarownica na jakiejś Łysej Górze ;).Doroto.W Krakowie konkurs ogłoszono na ilustrację związaną z postacią krakowską,historyczną czy jakoś tak :/ ,przecież to dla Ciebie !Do końca czerwca termin,ale żeby szczegóły to trzeba grzebnąć w internecie.Przewodniczącym jury sam Wilkoń :)

  ReplyDelete
 7. Dear Dorota, I loooooove your images, they are so beautiful and cheer up my day!!!!
  Beautiful new blog design my dear, much fresh and lots of light!!!
  hugs

  ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails